2016/4/19
تعداد نظرات:0
10:40
شماره مطلب:20164192338
-A A +A

یک بار از ته دل صدایش کردم، او هم مرا پذیرفت

شهید "امیر حاج امینی" بیسیم‌چی گردان انصار لشکر 27 محمد رسول الله(ص) بود که در سال 1365 در شلمچه به شهادت رسید و پیکر پاکش در گلزار شهدای بهشت زهرا به خاک سپرده شد.

در ادامه بخشی از وصیتنامه این شهید آمده است:

از این که به این فیض عظیم الهی نائل آمده‌ام، بسیار شکرگزارم و شرمنده از این که نمی‌توانم شکر چنین موهبت الهی را به جای آورم. جداً خود را قابل چنین مقامی نمی‌دانم، زیرا بسیار گنهکار بودم، ولی به خواست و قوه او یک بار از ته دل صدایش کردم و او هم مرا با این همه گناه پذیرفت. زیرا بسیار بسیار بخشنده و مهربان است و همه را به خصوص توبه کنندگان را بسیار دوست دارد و آنها را می‌بخشد. پس امیدوار به جود و کرم او باشید و با او آشتی کنید و از ته دل صدایش کنید و اشک بریزید تا زنگار دل‌تان پاک شود و او شما را از دوستان و بندگان خوب و محبوب خود قرار دهد.

شما را به وفاداری به انقلاب و امام امت توصیه می‌کنم. اگر می‌خواهید از شما که در سوگ من نشسته‌اید، راضی و خشنود باشم، دوست امام باشید و به ندایش لبیک گویید. اگر می‌توانید از طریق ایثار جان یا مال و اگر نمی‌توانید زباناً و قلباً به ندایش پاسخ بگویید و نسبت به جنگ و انقلاب و امام بدبین نباشید تا من آزرده نشوم.

دیگر اینکه از همه شما که در سوگ من نشسته‌اید و یا کسانی که مرا می‌شناسید حلالیت می‌طلبم، مرا بخشیده و حلال کنید و برایم بسیار دعا کنید تا خدا مرا بیامرزد و به عنوان یک شهید بپذیرد. دوباره می‌گویم، بدانید که هر چه امام می‌گوید حق است، زیرا من دیده‌ام که می‌گویم و عاجزانه به شما التماس می‌کنم، به خدا که خیرتان در دوستی با خداست هرگز او را فراموش نکنید.

همواره به یاد مرگ باشید. به هر حال روزی مرگ به سراغ‌تان خواهد آمد و گریبان‌تان را خواهد گرفت، پس بگذارید که با کارهای نیک‌تان آماده و پذیرای مرگ باشید. از اینکه در مجلس ختم این حقیر شرکت کرده‌اید، بسیار شرمنده‌ام فرمودید، زیرا لایق زحمت شما نبودم. خداوند خیرتان بدهد.

از شما خواهش می‌کنم و می‌خواهم که همیشه چند موضوع را مدنظر داشته باشید:

هرگز دروغ نگویید، زود قضاوت نکنید، گذشت و ایثار داشته باشید، خوش برخورد باشید، صبور و مقاوم باشید و این که جبهه‌ها را پر نگه دارید.

افزودن نظر جدید

Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.