2016/10/30
تعداد نظرات:0
11:02
شماره مطلب:201610303584
-A A +A

نصرالله: دولت و مردم؛ مسئول برقراری امنیت در لبنان

سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان، می‌گوید دولت‌ و مردم هر دو مسئول برقراری امنیت در کشور هستند.

وی شنبه (8 آبان) در دیدار عمومی با گروه‌های فعال حزب‌الله در شهر بعلبک در منطقۀ بقاع در شرق لبنان گفت برقراری امنیت مسئله‌ای ضروری و مهم است و همه باید مسئولیت خود را در این زمینه برعهده بگیرند.

نصرالله با بیان اینکه رخدادهای بقاع در روزهای گذشته هراس‌انگیز بود و باعث نگرانی است، گفت دولت لبنان و اهالی بقاع در خصوص برقراری امنیت در این منطقه مسئول هستند.

وی افزود: «برخی در بقاع هستند که فتنه و آشوب به‌پا می‌کنند و این موضوع باعث نگرانی است.»

دبیرکل حزب‌الله گفت: «ما توانستیم کشور را از اتفاقاتی که در اطرافمان رخ می‌دهد مصون نگه داریم و اکنون باید امنیت و ثبات را در منطقه برقرار کنیم.»

وی افزود: «باید امنیت داخلی تثبیت شود تا مردم بتوانند به زندگی خود برسند و فرصت‌های شغلی ایجاد شود.»

نصرالله در ادامه گفت: «در این زمینه همۀ افراد مسئول هستند. ممکن است فردی کار خود را راحت کند و مسئولیت را بر دوش دولت بگذارد که این کار درستی نیست. مسئولیت بزرگی بر دوش اقشار و نخبگان و شخصیت‌هاست و نمی‌توان تنها دولت را مسئول دانست.»

وی با بیان اینکه لبنان در آستانۀ ورود به مرحلۀ جدیدی از همکاری‌ها است، ابراز امیدواری کرد این مرحله، فرصتی برای حل‌وفصل بحران‌های لبنان باشد.

نصرالله در ادامه گفت: «با جنبش امل و نبیه بری، رئیس پارلمان و دبیرکل این جنبش، در تماس هستیم و دربارۀ مسائل اساسی و مهم توافق کردیم.»

سید حسن نصرالله امروز در همایشی با گروه‎های فعال حزب‌الله در منطقۀ بعلبک دیدار کرد و پس از آن از طریق ویدئو کنفرانس سخنرانی کرد.

افزودن نظر جدید

Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.