1396/6/13
تعداد نظرات:0
22:21
شماره مطلب:13966134994
-A A +A

بیانیه حزب الله لبنان درباره کشتار مسلمانان میانمار

مقاومت اسلامی در بیانیه ای لبنان تاکید کرد که مسلمانان در میانمار از سوی نظامی جنایتکار که از حمایت رژیم اشغالگر برخوردار است، در معرض وحشیانه ترین جنایت ها قرار می گیرند.

در این بیانیه آمده است: حزب الله جنایتهای صورت گرفته علیه مسلمانان روهینگیای میانمار را  محکوم می کند؛ جنایتهایی که هزاران کشته و دهها هزار آواره به دنبال داشته، اما مدعیان دفاع از حقوق بشر در جهان در مقابل آنها سکوت اختیار کرده اند.

در بیانیه حزب الله آمده است: این مظلومان که در معرض وحشیانه ترین کشتارها قرار می گیرند، قربانیان نظام جنایتکار میانمار و نیز قربانی توطئه بین المللی علیه آنها و علیه مسلمانان سرتاسر جهان هستند. بویژه قربانی توطئه مستکبرانی هستند که در هنگام وقوع حادثه ای که منافع آنها را به خطر می اندازد، جنجال بپا می کنند و آنجا که آسیبی به منافع و طرح های شیطانی آنها وارد نمی شود، در برابر کشتار ملت ها و تضییع حقوق زنان و کودکان سکوت می کنند.

بر اساس این بیانیه، اندک تصاویر دردناک از این کشتارها در ایالت آراکان که از طریق رسانه ها افشا می شود، بیانگر میزان کینه توزی هواداران نظام میانمار است که از حمایت قدرتهای جهانی و از جمله دشمن صهیونیستی برخوردارند؛ این رژیم از مجهزکردن ارتش جنایتکار آن دولت به تمام سلاح های لازم برای ارتکاب جنایتهای مستمر ترس و هراسی ندارد.

حزب الله از نیروهای بیدار و هوشیار در تمام جهان می خواهد تا در برابر کشتار مظلومان در منطقه آراکان بپا خیزند و تمام تلاش خود را بکار گیرند تا مظلومیت مردم این منطقه را به گوش جهانیان برسانند و قدرتهایی که قادرند ظلم و ستم را از آنها رفع کنند و آنها را از این کابوس فاجعه بار نجات دهند، تحت فشار قرار دهند؛ چرا که در غیر این صورت به مثابه شاهدان ظلم در یکی از وحشیانه ترین جنایت های عصر جدید خواهند بود. 

واحد رسانه ای حزب الله  

العالم

افزودن نظر جدید

Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.